Tag bezpieczne ferie 2018
Rozmiar czcionki
- Mali karatecy w komendzie Skoro policjanci odwiedzają dzieci na półkoloniach, to jest też czas na rewizyty. Tym razem w Komendzie Miejskiej Policji w Opolu gościli młodzi karatecy. A było co oglądać. Policyjny sprzęt wykorzystywany podczas codziennej służby, radiowozy, stanowisko dowodzenia czy pracownia techników kryminalistyki – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Wszystko w ramach policyjnej akcji „Bezpieczne ferie 2018”.
- „Bezpieczne ferie 2018” na półmetku Kolonie, półkolonie, wycieczki i dużo wolnego czasu. Jednym słowem - ferie. To dla naszych dzieci. Dla policjantów natomiast to czas wzmożonej pracy. Jesteśmy między innymi przy zamarzających stawach, popularnych górkach saneczkowych i na spotkaniach z młodzieżą. Przypominamy też o naszym konkursie plastycznym - na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
- Z blisko promilem alkoholu chciał wieźć dzieci na wycieczkę Prudniccy policjanci, tuż przed odjazdem zatrzymali pijanego kierowcę autokaru, który miał zawieźć dzieci na wycieczkę. 32-latek w organizmie miał blisko promil alkoholu. Przypominamy, że od 15 stycznia na terenie województwa opolskiego rozpoczynają się ferie zimowe. Policjanci zachęcają do zgłaszania kontroli autokarów przed wyjazdem na zimowy wypoczynek.
Mali karatecy w komendzie
Skoro policjanci odwiedzają dzieci na półkoloniach, to jest też czas na rewizyty. Tym razem w Komendzie Miejskiej Policji w Opolu gościli młodzi karatecy. A było co oglądać. Policyjny sprzęt wykorzystywany podczas codziennej służby, radiowozy, stanowisko dowodzenia czy pracownia techników kryminalistyki – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Wszystko w ramach policyjnej akcji „Bezpieczne ferie 2018”.
„Bezpieczne ferie 2018” na półmetku
Kolonie, półkolonie, wycieczki i dużo wolnego czasu. Jednym słowem - ferie. To dla naszych dzieci. Dla policjantów natomiast to czas wzmożonej pracy. Jesteśmy między innymi przy zamarzających stawach, popularnych górkach saneczkowych i na spotkaniach z młodzieżą. Przypominamy też o naszym konkursie plastycznym - na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Z blisko promilem alkoholu chciał wieźć dzieci na wycieczkę
Prudniccy policjanci, tuż przed odjazdem zatrzymali pijanego kierowcę autokaru, który miał zawieźć dzieci na wycieczkę. 32-latek w organizmie miał blisko promil alkoholu. Przypominamy, że od 15 stycznia na terenie województwa opolskiego rozpoczynają się ferie zimowe. Policjanci zachęcają do zgłaszania kontroli autokarów przed wyjazdem na zimowy wypoczynek.