Aktualności

Policjanci z Lewina Brzeskiego odzyskali skradziony samochód i rusztowanie

Data publikacji 07.10.2022

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież z włamaniem. Jak ustalili kryminalni, podejrzany wszedł na posesję poszkodowanego, skąd odjechał dostawczym iveco z rusztowaniem na przyczepie. Mieszkaniec powiatu brzeskiego usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Musi się teraz liczyć z karą do 10 lat więzienia.

3 października funkcjonariusze z Lewina Brzeskiego przyjęli zawiadomienia dotyczące kradzieży z włamaniem. Z policyjnych ustaleń wynikało, że z jednej z posesji w mieście miało zginać dostawcze iveco razem z rusztowaniem. Straty jakie w związku z przestępstwem poniósł poszkodowany to blisko 40 000 złotych.

Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą, rozpytali poszkodowanego i zabezpieczyli ślady. Sprawdzili wszystkie miejsca gdzie skradzione iveco mogło się znajdować. Szereg wykonanych czynności doprowadził ich do podejrzewanego i jeszcze tego samego dnia trafili do miejscowości oddalonej o 20 kilometrów od domu poszkodowanego. Tam, w pomieszczeniu gospodarczym podejrzanego, ujawnili skradziony pojazd wraz z rusztowaniem. Funkcjonariusze odzyskali mienie i zwrócili właścicielowi.

W związku ze sprawą 47-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego został zatrzymany. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

  • technik kryminalistyki pobiera odciski palców
  • dostawczy samochód z rusztowaniem na pace
  • technik kryminalistyki pobiera odciski palców

Film Policjanci_zatrzymali_47-latka_podejrzanego_o_kradziez_z_wlamaniem.mp4

Opis filmu: deskrypcja w załączeniu

Pobierz plik Policjanci_zatrzymali_47-latka_podejrzanego_o_kradziez_z_wlamaniem.mp4 (format mp4 - rozmiar 23.96 MB)

Pliki do pobrania

  • 11.88 KB
    deskrypcja do filmu
Powrót na górę strony