Aktualności

Cały czas trwa dobór do służby w Policji

Data publikacji 17.08.2022

Chcesz wykonywać ciekawy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę – wstąp w nasze szeregi. Służba w Policji to wyzwanie, możliwość niesienia pomocy innym, a także szansa na rozwój osobisty i zawodowy. W tym roku są zaplanowane jeszcze dwa terminy przyjęć.

Jeśli chcesz pomagać innym i odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne naszego kraju, współtworząc 100 tysięczną formację mundurową – dołącz do nas. Służba w Policji wymaga określonych predyspozycji zarówno psychicznych, jak i fizycznych, a wyzwania, z którymi trzeba się mierzyć nie należą do łatwych. Za to służba w policyjnym mundurze daje wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna.

Szerokie spectrum policyjnych działań z pewnością sprawi, że każdy znajdzie miejsce, w którym na co dzień będzie mógł wykorzystać swoje umiejętności i wykształcenie oraz rozwijać zainteresowania. Jeśli Twoją pasją są motocykle, możesz przy ich użyciu dbać o bezpieczeństwo na drogach. Jeśli masz smykałkę do rozwiązywania zagadek i jesteś bystrym obserwatorem z analitycznym umysłem doskonale sprawdzisz się jako policyjny detektyw. A może lubisz zwierzęta i chciałbyś zostać przewodnikiem policyjnego psa? Może również realizować swoje pasje służąc m. in. w patrolu na wodzie albo laboratorium kryminalistycznym.

Służba w Policji to szansa na rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń służy pogłębianiu wiedzy oraz daje możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczeń. W Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu jest jeszcze kilka wakatów. Zapraszamy w nasze szeregi i zachęcamy kandydatów do składania podań. W tym roku są zaplanowane jeszcze dwa terminy przyjęć do służby.

Więcej informacji o rekrutacji do służby

  • policjanci na służbie
  • policjanci na służbie
  • policjanci na służbie
  • policjanci na służbie
  • policjanci na służbie
  • policjanci na służbie
Powrót na górę strony