Aktualności

Mama w policyjnym mundurze. Funkcjonariuszki doskonale łączą te dwie role

Data publikacji 26.05.2022

Dzisiaj wszystkie mamy mają swoje święto. Wśród nich są także opolskie policjantki. Jak udaje im się łączyć służbę w policji z macierzyństwem? Kluczem do pogodzenia pracy zawodowej i życia rodzinnego jest wyrozumiałość i dobra organizacja, a z tym funkcjonariuszki radzą sobie doskonale.

Bezwarunkowa miłość, wyjątkowa więź i bycie całym światem dla swojego dziecka sprawiają, że rola mamy jest jedną z najpiękniejszych w życiu kobiety. Każda pracująca mama wie, jak trudno jest jednocześnie łączyć obowiązki rodzinne i zawodowe. Szczególnie mama, która na co dzień służy w policyjnym mundurze.

Służba w policji nie należy do łatwych i często wymaga wielu wyrzeczeń kosztem własnej rodziny. W województwie opolskim każdego dnia blisko 500 kobiet zakłada policyjny mundur. Chyba nie ma takiej, która choć raz nie pomyślałaby o tym, że może pójść do służby i już z niej nie wrócić. Wszystkie zgodnie podkreślają, że bycie mamą i służba w policji to ogromne wyzwanie. Trud codziennej służby wynagradzają im dzieci które sprawiają, że świat staje się piękniejszy.

Wszystkim mamom, nie tylko tym w mundurze, składamy serdeczne życzenia satysfakcji z macierzyństwa i realizacji w życiu zawodowym.

Film Spot na Dzień Matki KMP Opole

Pobierz plik Spot na Dzień Matki KMP Opole (format mp4 - rozmiar 4.23 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony