Aktualności

Poszukujemy Tomasza Cielebana

Data publikacji 10.07.2025

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Katowicach, poszukują Tomasza Cielebana. Mężczyzna został skazany za przestępstwa narkotykowe i paserstwo. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod numerem 47 864 26 25 albo z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju lub pod numerem alarmowym 112.

 

Tomasz Cieleban

s. Genowefy, 

lat 53

miejsce zamieszkania: Opole ul. Majora Hubala 

Sąd Okręgowy w Katowicach skazał Tomasza Cielebana na karę więzienia za przestępstwa narkotykowe i paserstwo. 47-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Okręgowy w Katowicach wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod numerem 47 864 26 25, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony