Aktualności

Próbował uciec rowerem przed policjantami – był poszukiwany

Data publikacji 03.02.2018

Policjanci prewencji zatrzymali 27-latka. Mężczyzna na rowerze przejechał przez przejście dla pieszych. Na widok radiowozu zaczął uciekać, ignorując przy tym wydawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania się. Już chwilę później policjanci wiedzieli, co było przyczyną takiego zachowania rowerzysty. 27-latek był poszukiwany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

Policjanci z Ogniwa Patrolow-Interwencyjnego strzeleckiej komendy patrolując teren miasta zauważyli na jednej z ulic rowerzystę, który przejechał przez przejściu dla pieszych. Mundurowi dali sygnał kierowcy do zatrzymania się. Ten na widok policyjnego radiowozu rozpoczął ucieczkę ulicami miasta. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim, cały czas dając sygnały do zatrzymania się. Mężczyzna porzucił rower i uciekał dalej. Po kilku minutach został zatrzymany. Szybko okazało się co było powodem takiego zachowania rowerzysty.

27-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich za przestępstwo znęcania. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

Powrót na górę strony