Aktualności

Wpadli z amfetaminą i marihuaną

Data publikacji 30.01.2018

Kryminalni z Brzegu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępczość narkotykową. 28-latek kilkanaście gramów podejrzanych substancji schował w bagażniku swojego motocykla. 32-latek zaś, narkotyki miał w mieszkaniu. Obaj odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Młodszy z zatrzymanych musi się również liczyć z zarzutem udzielania narkotyków.

Śledczy z brzeskiej komendy podejrzewali 28-letniego mieszkańca powiatu o związek z przestępczością narkotykową. Kiedy, kilka dni temu zauważyli mężczyznę na jednym z parkingów w mieście, sprawdzili swoje przypuszczenia. Funkcjonariusze w bagażniku motocykla, którym podejrzewany się poruszał, znaleźli biały proszek i zielony susz. Substancje zostały zabezpieczone, a podejrzewany zatrzymany.

Badania narkotesterem potwierdziły podejrzenia kryminalnych. Znalezione substancje to amfetamina i marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania i udzielania środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W związku ze sprawą, tego samego dnia, policjanci zatrzymali 32-latka. Mężczyzna również posiadał kilka porcji marihuany i amfetaminy. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

  • policjant prowadzi zatrzymanego
  • zabezpieczone narkotyki
  • policjant prowadzi zatrzymanego
Powrót na górę strony