Aktualności

Przemycił narkotyki do szpitala

Data publikacji 26.01.2018

Policjanci z Głubczyc znaleźli przy pacjencie ponad 20 gramów amfetaminy i susz roślinny. Mężczyzna schował je starannie przed personelem. Dopiero interwencja policjantów pomogła znaleźć zakazane używki. 33-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwo grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

14 stycznia, policjanci z Komisariatu w Kietrzu otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującym się pacjencie w szpitalu. Personel szpitala podejrzewał, że 33-latek może być pod działaniem środków odurzających. Policjanci, którzy przybyli na miejsce natychmiast rozpoczęli przeszukanie pomieszczenia w którym znajdował się mężczyzna.

Już po krótkiej chwili funkcjonariusze znaleźli starannie ukryte narkotyki. Podopieczny szpitala wykorzystał odzież do tego by schować amfetaminę i susz roślinny. Zabezpieczone substancje zostały poddane badaniu narkotesterem, który wykazał, że jest to ponad 20 gramów amfetaminy i marihuany.

Zgromadzone przez kietrzańskich policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie 33-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony