Aktualności

Kolejna edycja konkursu „Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie”

Data publikacji 19.04.2024

Zapraszamy uczniów klas I-II szkół podstawowych województwa opolskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego pn. "Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie". Celem konkursu jest, między innymi, upowszechnienie wśród dzieci wiedzy na temat bezpieczeństwa. Tegoroczne tematy to ostrożność w kontaktach z nieznajomymi, rozsądna zabawa nad wodą i bezpieczne spędzanie czasu na wsi. Zwycięskie prace znajdą się w naszej książce profilaktycznej "Pierwszaki".

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I i II szkół podstawowych. Tematem prac plastycznych w tegorocznej edycji jest ostrożność w kontaktach z nieznajomymi, rozsądna zabawa nad wodą i bezpieczne spędzanie czasu na wsi.

Prace plastyczne wraz z oświadczeniem rodzica/opiekuna należy przekazać dzielnicowemu lub do najbliższej jednostki Policji do 29 maja.

Można również dostarczyć lub przesłać pracę bezpośrednio do Wydziału Prewencji KWP w Opolu, ul. Korfantego 2. Prace należy składać z dopiskiem na kopercie "konkurs plastyczny".

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Powrót na górę strony