Aktualności

Zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami

Data publikacji 19.12.2017

Brzescy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. W jego mieszkaniu znaleźli blisko 100 gramów różnych narkotyków – w tym mefedron i metamfetaminę. Podejrzany usłyszał zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości środków odurzających, do których się przyznał. Grozi mu teraz kara do 10 lat wiezienia.

Śledczy z brzeskiej komendy podejrzewali jednego z mieszkańców miasta o przestępczość narkotykową. Kryminalni przypuszczali, że obserwowany przez nich mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków oraz nimi handlować.

Kiedy kilka dni temu funkcjonariusze weszli do mieszkania podejrzewanego mężczyzny. Przeszukanie potwierdziło ich typowania. Policjanci w pokoju 34-latka zauważyli podejrzanie wyglądające pojemniki. Jak się okazało, w każdym z nich było po kilkanaście gramów zakazanych substancji. Część narkotyków była już przygotowana do handlu i rozporcjowana w woreczkach strunowych.

Mundurowi zatrzymali 34-latka, a środki odurzające zabezpieczyli. Badanie pokazało, że znalezione substancje to łącznie blisko 100 gramów marihuany, amfetaminy, metamfetaminy i mefedronu.

Mężczyzna oprócz zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał zarzut udzielania narkotyków. Zatrzymany przyznał się do winy. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia

  • posiadanie i handel narkotykami
  • posiadanie i handel narkotykami
  • Zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami
Powrót na górę strony