Aktualności

Niebezpieczna jazda w oku policyjnego videorejestratora

Data publikacji 28.03.2023

Prudniccy policjanci ruchu drogowego w nieoznakowanym radiowozie przerwali niebezpieczną jazdę kierującej audi. 26-latka wyprzedzała m.in. na zakazie, przed wzniesieniem i omal nie doprowadziła do czołowego zderzenia z innym pojazdem. Mieszkanka powiatu nyskiego za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie na drodze otrzymała 1 800 złotych mandatu i 24 punkty karne.

Zdarzenie miało miejsce w  poniedziałek (27 marca), po godzinie 18:30 na drodze krajowej nr 41, pomiędzy Prudnikiem a Nysą. Tam policjanci ruchu drogowego w nieoznakowanym radiowozie przerwali niebezpieczną jazdę kierującej audi, która za nic miała przepisy i znaki drogowe.

26-latka wyprzedzała m.in. na zakazie, przed wzniesieniem i omal nie doprowadziła do czołowego zdarzenia z innym pojazdem. Mieszkanka powiatu nyskiego za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze otrzymała 1 800 złotych mandatu i 24 punkty karne. Kobieta miała już na swoim koncie punkty karne, dlatego też musi się liczy z utratą prawa jazdy.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość oraz skrajnie niebezpieczne zachowania na drodze to w wielu przypadkach czynniki mające wpływ na tragiczne w skutkach zdarzenia drogowe. Dlatego bądźmy ostrożni i stosujmy się do przepisów i znaków drogowych.

Film wideorejestrator

Pobierz plik wideorejestrator (format mp4 - rozmiar 15.31 MB)

Powrót na górę strony