Aktualności

Policyjny pies wytropił blisko 200 gramów narkotyków

Data publikacji 03.11.2017

Zarzut posiadania środków odurzających i ich uprawy usłyszał 30-latek z powiatu kluczborskiego. Policjanci podczas przeszukania jego domu znaleźli blisko 200 gramów marihuany, grzyby halucynogenne oraz krzewy konopi indyjskiej. W ich odnalezieniu pomógł pies służbowy.

29 października, kluczborscy policjanci podczas interwencji w jednym z domów w gminie Wołczyn, natrafili na rozsypany na stole susz roślinny. Obok niego leżała spora ilość woreczków z zapięciem strunowym. Widząc to, mundurowi na miejsce wezwali przewodnika z psem służbowym wyspecjalizowanym w poszukiwaniu narkotyków.

Już po niedługim czasie, przy jego pomocy policjanci znaleźli kolejne partie suszu roślinnego, ponad 20 grzybów halucynogennych oraz 4 krzaki marihuany w różnych fazach wzrostu. Każda z roślin miał ponad metr wysokości. Badanie narkotesterem pokazało, że zabezpieczony susz to blisko 200 gramów marihuany.

30-latek usłyszał już zarzut posiadania i uprawy środków odurzających . Za takie czyny grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

  • zabezpieczone narkotyki #1
  • zabezpieczone narkotyki #2
  • zabezpieczone narkotyki #3
  • zabezpieczone narkotyki #4
Powrót na górę strony