Aktualności

Możesz zostać jednym z nas

Data publikacji 10.11.2017

By przybliżyć Wam służbę w opolskiej Policji, powstał film pokazujący naszą codzienną pracę. Choć nie należy ona do łatwych, to jednak może dawać dużo satysfakcji. Wielkie podziękowania dla TV Brawo, która zrealizowała i zmontowała cały spot. Jeśli jesteście zainteresowani służbą w naszej formacji, skontaktujcie się z zespołem doboru. Tegoroczny nabór cały czas trwa.

Aby rozpocząć procedurę rekrutacyjną wystarczy złożyć dokumenty w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu lub jednej z Komend Powiatowych w naszym województwie. Dokumenty można pobrać z naszej strony pod linkiem: kliknij►.

Jeśli masz pytania a interesujesz się pracą w Policji, skontaktuj się z Zespołem Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, ul. Powolnego 3, tel. 77 422 21 50.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu promującego służbę w naszej formacji. To zaledwie przedsmak wyzwań, jakie czekają na każdego po założeniu policyjnego munduru. Film powstał dzięki życzliwości i otwartości Telewizyjnego Studia Brawo, jak również zaangażowaniu m.in. pracowników i funkcjonariuszy z Laboratorium Kryminalistycznego, Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Opolu oraz Wydziału Prewencji KMP w Opolu.


 

 

Film Możesz zostać jednym z nas

Powrót na górę strony