Aktualności

Podziękowania dla policjanta z Zawadzkiego

Data publikacji 23.01.2023

Do strzeleckiej komendy wpłynęły podziękowania od kobiety pokrzywdzonej przestępstwem. Policjant z Komisariatu Policji w Zawadzkiem pomógł mieszkance powiatu strzeleckiego, kiedy ta znajdowała się w trudnej sytuacji życiowej. "Funkcjonariusz wykazał się znajomością prawnych aspektów, co ocenić mogę jako klient, jednak co równie ważne, okazał empatię, współodczuwanie i ludzką życzliwość w sytuacji trudnej dla mnie - kobiety pokrzywdzonej" to tylko niektóre słowa uznania, które zostały zawarte w podziękowaniach.

Nasza codzienna służba stawia przed nami liczne wyzwania. Na co dzień niejednokrotnie spotykamy się z ludzkimi problemami. Często jesteśmy świadkami rodzinnych tragedii, dlatego niezwykle ważne jest, aby wykonując codzienne obowiązki służbowe kierować się empatią i troską o dobro drugiego człowieka.

Właśnie taką postawę wykazał policjant z Komisariatu Policji w Zawadzkiem, asp. sztab. Marcin Kwiatkowski. Funkcjonariusz okazał wsparcie kobiecie, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Słowa uznania dla jego pracy oraz postawy wpłyneły kilka dni temu do strzeleckiej komendy.