Aktualności

Podejrzani o rozbój aresztowani

Data publikacji 27.09.2017

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 3 mieszkańców powiatu w wieku od 25 do 35 lat. Podejrzani są o rozbój na 35-latku. Mężczyźni mięli wtargnąć do jego mieszkania a następnie zabrać mu pieniądze, 2 telefony oraz dokumenty. Policjanci 2 z nich zatrzymali już następnego dnia. Cała trójka została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Wszyscy działali w warunkach recydywy. Teraz grozi im kara do 18 lat więzienia.

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 3 mężczyzn podejrzewanych o napad. Do zdarzenia doszło 20 września późnym popołudniem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 3 mężczyzn weszło do mieszkania 35-latka. Najpierw obezwładnili go, a następnie zabrali mu pieniądze, 2 telefony oraz dokumenty – po czym uciekli. Pokrzywdzony o wszystkim zawiadomił policjantów, a swoje straty oszacował na 1000 złotych.

Funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą zabezpieczyli ślady i zebrali dowody. Na tej podstawie wytypowali ewentualnych sprawców oraz ustalili gdzie mogą przebywać podejrzewani o to przestępstwo mężczyźni. Już następnego dnia w jednej z miejscowości w powiecie brzeskim kryminalni zatrzymali 2 z nich. Trzeci w ręce śledczych wpadł kilka dni później.

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu brzeskiego w wieku od 25 do 35 lat. Wszyscy byli już karani za podobne przestępstwa. Tym razem usłyszeli zarzuty rozboju. Grozi im nawet do 18 lat pozbawienia wolności. Sąd wobec całej 3 zastosował tymczasowy 3-miesięczny areszt.

  • Podejrzani o rozbój aresztowani
  • Podejrzani o rozbój aresztowani
  • Podejrzani o rozbój aresztowani

Film Podejrzani o rozbój aresztowani

Powrót na górę strony