Aktualności

Marihuana na działce, amfetamina w narożniku

Data publikacji 07.09.2017

Kryminalni z Brzegu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępczość narkotykową. To 26-letni mieszkaniec powiatu. W jego miejscu zamieszkania mundurowi znaleźli blisko 25 gramów amfetaminy. Dodatkowo zlikwidowali hodowlę kilkunastu krzewów konopi indyjskich. Rośliny te uprawiane były na dzikiej działce. Podejrzanemu grozi teraz do 10 lat więzienia.

Policjanci z Brzegu podejrzewali 26-letniego mieszkańca powiatu o związek z przestępczością narkotykową. Mężczyzna ten miał uprawiać konopie indyjskie w działce ukrytej na terenie powiatu. Śledczy namierzyli tą uprawę, która oddalona była o kilka kilometrów od miejsca zamieszkania 26-latka. Rosło na niej 14 krzewów marihuany. Podejrzewany o zakazaną hodowle został zatrzymany jeszcze tego samego dnia.

Dodatkowo podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze ujawnili kolejne narkotyki. 26-latek środki odurzającei ukrył w narożniku. Łącznie mundurowi zabezpieczyli blisko 25 gramów amfetaminy.

Zatrzymany usłyszał zarzut uprawy, posiadania i udzielania narkotyków. 26-latek przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

  • Marihuana na działce, amfetamina w narożniku
  • Marihuana na działce, amfetamina w narożniku
  • Marihuana na działce, amfetamina w narożniku
  • Marihuana na działce, amfetamina w narożniku
Powrót na górę strony