Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym - zatrzymany

Data publikacji 11.07.2017

Kryminalni z Zespołu ds. Poszukiwań zatrzymali 45-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwany był za przestępstwo rozboju i kradzieży. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

Policjanci ze strzeleckiej jednostki prowadzą liczne działania, w tym między innymi poszukiwania osób, za którymi organy ścigania wystawiły listy gończe, zarządzenia lub nakazy doprowadzenia do zakładów karnych.

45-letniego obywatela Polski, mieszkającego w Niemczech poszukiwał Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich. Mężczyzna miał do odsiadki 3 lata za przestępstwo rozboju i kradzieży. Jego poszukiwaniem zajęli się kryminalni z Zespołu ds. Poszukiwań strzeleckiej komendy. Ich ustalenia pozwoliły na wytypowanie miejsca, gdzie miał przebywać poszukiwany.

Do jego zatrzymania doszło na jednej z ulic miasta. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 5 lat. Jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odsiedzi zasądzoną karę.

Powrót na górę strony