Aktualności

W czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 01.09.2022

Czujność oraz spostrzegawczość policjanta z Komisariatu Policji w Kietrzu doprowadziła do zatrzymania poszukiwanego. Policjant na jednej z ulic miasta rozpoznał poszukiwanego 29-latka. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Policjant z Komisariatu Policji w Kietrzu, w trakcie wolnego czasu od służby na jednej z ulic miasta zauważył mężczyznę, który odpowiadał wizerunkowi poszukiwanego przez tamtejszą jednostkę. 29-latek od kilku tygodni ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Funkcjonariusz natychmiast powiadomił dyżurnego głubczyckiej jednostki, a sam podjął próbę zatrzymania mężczyzny i jego obezwładnienia. Już po chwili na miejscu zjawił się patrol, który udzielił wsparcia swojemu koledze. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że 29-latek ma zasądzoną karę pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

Mężczyzna został przewieziony do jednego z zakładów karnych. Tam będzie odbywał zasądzoną karę więzienia. Przykład ten pokazał, że policjantem jest się przez całą dobę.

Powrót na górę strony