Aktualności

Zatrzymani za znaczne ilości narkotyków

Data publikacji 10.08.2022

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Brzegu zatrzymali 22 i 26-latka. Młodzi mieszkańcy powiatu brzeskiego podejrzani są o posiadanie przy sobie oraz w mieszkaniu znacznej ilość różnych narkotyków. Usłyszeli już zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi im teraz kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Brzegu w trakcie pełnionej służby na terenie powiatu brzeskiego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Pasażer był znany już wcześniej funkcjonariuszom za przestępstwa narkotykowe.

Policjanci podczas jego przeszukania znaleźli woreczki foliowe z amfetaminą i marihuaną. Podczas wykonywanych czynności drugi pasażer zaczął się nerwowo zachowywać. Kryminalni ujawnili przy nim tabletki ecstasy, zawiniątko z zawartością marihuany oraz woreczki z amfetaminą. Podczas przeszukania w mieszkaniu jednego z mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne woreczki foliowe z amfetaminą, elektroniczną wagę oraz znaczną ilość foliowych opakowań.

Zatrzymani to 22 i 26-letni mieszkańcy powiatu brzeskiego. Policjanci łącznie zabezpieczyli przy nich ponad 100 gramów różnych narkotyków, między innymi marihuanę, amfetaminę oraz mefedron. Obaj usłyszeli już zarzuty, które dotyczyły posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi im do 10 lat więzienia.

  • biały proszek w woreczku strunowym na wadze
  • kolorowe tabletki w woreczku foliowym na wadze
  • zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością suszu roślinnego na wadze
Powrót na górę strony