Aktualności

Poszukujemy zaginionego Reinholda Gerlicha

Data publikacji 08.08.2022

Policjanci poszukują zaginionego 80-letniego mieszkańca Strzelec Opolskich. Mężczyzna wyszedł 29 lipca bieżącego roku ze swojego miejsca zamieszkania, do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich pod nr tel. 47 86 32 203 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

 Reinhold Gerlich, l. 80

 zam. Strzelce Opolskie

 Rysopis: ok.170 cm wzrostu, szczupłej budowa ciała, ubrany najprawdopodobniej w spodnie garniturowe oraz materiałową koszulę, może się poruszać na rowerze typu "damka" koloru brązowego

 Zaginiony po raz ostatni widziany był 29 lipca 2022 r. w Strzelcach Opolskich. Mężczyzna do tej pory nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu w/w mężczyzny proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich pod nr tel. 47 86 32 203 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Powrót na górę strony