Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Namysłowscy policjanci włączyli się w ogólnopolską akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”

Data publikacji 14.06.2017

Od początku czerwca trwa w Namysłowie kolejna edycja kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom”. Oprócz bibliotekarzy, nauczycieli i samorządowców do inicjatywy przyłączyli się także namysłowscy policjanci. Podczas spotkania funkcjonariusz czytał dzieciom bajki i zachęcał do częstszego sięgania po lektury. Na koniec każde dziecko otrzymało książeczkę ,,Bezpieczny Przedszkolak”.

Ideą ogólnopolskiej kampanii jest przypominanie dorosłym o roli czytania w wychowaniu zdrowego emocjonalnie, kulturalnego, praworządnego i mądrego człowieka. Na zaproszenie pań z biblioteki im. Stanisława Wasylewskiego w Namysłowie, policjant ruchu drogowego czytał bajki przedszkolakom i zachęcał je do częstszego sięgania po lektury. Dzieci wysłuchały bajki m.in. o Zosi – Samosi czy też okularach pana Hilarego

Najmłodsi mieli również możliwość zobaczyć policjanta podczas służby na motorze oraz pozować do zdjęć przy policyjnym motocyklu. Na zakończenie spotkania wszystkie otrzymały od policjanta upominek – książeczkę ,,Bezpieczny Przedszkolak”.

  • zdjęcie ze spotkania
  • zdjęcie ze spotkania
  • zdjęcie ze spotkania
Powrót na górę strony