Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o rozbój aresztowani

Data publikacji 26.05.2017

Do 12 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Brzegu podejrzanym o rozbój. Mężczyźni weszli do sklepu spożywczego i grożąc ostrym narzędziem ekspedientce ukradli papierosy. 18-latek w ręce policji wpadł kilka minut po zgłoszeniu. Drugi z podejrzanych – 27-latek – został zatrzymany następnego dnia. Obaj zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Policjanci z Brzegu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o napad. Do zdarzenia doszło 20 maja późnym wieczorem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że dwaj mężczyźni weszli do sklepu spożywczego i grożąc ekspedientce ostrym narzędziem, ukradli papierosy i wybiegli ze sklepu.

Mundurowi pracujący na miejscu zabezpieczyli ślady i ustalili rysopisy sprawców. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił ustalić przebieg zdarzenia i wytypować osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. Właścicielka straty oszacował na 700 złotych.

Już kilka minut po zgłoszeniu, funkcjonariusze zatrzymali jednego z podejrzewanych mężczyzn. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Brzegu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Drugiego z mężczyzn – 27-letniego mieszkańca Brzegu – kryminalni zatrzymali już następnego dnia. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut rozboju. Sąd tymczasowo aresztował ich na 3 miesiące. Zatrzymanym grozi teraz do 12 lat więzienia.

  • Podejrzani o rozbój aresztowani
  • Podejrzani o rozbój aresztowani
  • Podejrzani o rozbój aresztowani

Film Podejrzani o rozbój aresztowani

Pobierz plik Podejrzani o rozbój aresztowani (format mp4 - rozmiar 15.92 MB)

Powrót na górę strony