Aktualności

Była nietrzeźwa i swoim samochodem uszkodziła dwa inne pojazdy

Data publikacji 07.07.2022

Do 2 lat więzienia grozi 35-latce, która wsiadła nietrzeźwa do bmw. Kobieta straciła panowanie nad swoim samochodem i uderzyła w dwa zaparkowane pojazdy. W organizmie miała 2 promile alkoholu. Kierowco, nigdy nie wsiadaj za kierownicę pod wpływem alkoholu. To skrajna nieodpowiedzialność, za którą można zapłacić zdrowiem, a nawet życiem.

W nocy z środy na czwartek, o godzinie 2:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani na jedną z ulic w mieście. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pod jego blokiem prawdopodobnie doszło do zdarzenia drogowego.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kierującą BMW i pasażera. Tuż obok zaparkowane były dwa uszkodzone samochody. Jak wynika z dalszych ustaleń 35-latka straciła panowanie nad pojazdem i najpierw uderzyła w bok nissana, a następnie czołowo się zderzyła z oplem. Na szczęście jej i pasażerowi nic się nie stało.

Już podczas samej rozmowy wyczuwalna była od kobiety woń alkoholu. Badanie pokazało, że w organizmie miała 2 promile alkoholu. 35-latka musi się teraz liczyć z wysoką grzywną, sądowym zakazem prowadzenia pojazdów i karą pozbawienia wolności do 2 lat.

  • uszkodzony samochód
  • uszkodzony samochód
  • uszkodzony samochód
Powrót na górę strony