Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Promowali sport jako alternatywę dla nałogów

Data publikacji 15.05.2017

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla współorganizowali w Pawłowiczkach X Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów szkół gimnazjalnych. Zawody odbywały się pod hasłem „STOP NAŁOGOM”. Funkcjonariusze rozmawiali z uczestnikami i publicznością o zagrożeniach związanych z narkotykami.

W organizację turnieju włączyli się dzielnicowi z Pawłowiczek i Polskiej Cerekwi oraz  policjantka zajmująca  się profilaktyką społeczną. Funkcjonariusze rozmawiali z uczniami między innymi o zgubnym wpływie używek na życie człowieka. Policjanci promowali sport jako alternatywę dla nałogów.

W rozgrywkach wzięli udział gimnazjaliści z Polskiej Cerekwi, Gościęcina i Pawłowiczek. Organizatorami turnieju byli: Komisariat Policji w Kędzierzynie-Koźlu, Urząd Gminy w Pawłowiczkach, Urząd Gminy w Polskiej Cerekwi, Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny w Pawłowiczkach oraz międzynarodowe stowarzyszenie policjantów – IPA Sekcja Kędzierzyn-Koźle. Zwycięskim zespołom medale i dyplomy wręczyli komendanci Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

  • turniej siatkówki w Pawłowiczkach
Powrót na górę strony