Aktualności

Policjanci z Brzegu zatrzymali 2 poszukiwanych

Data publikacji 14.06.2022

42 i 37-latek ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Obydwóch zatrzymali funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Mężczyźni trafili już do więzienia, gdzie odbędą zasądzoną im wcześniej karę.

Kilka dni temu policjanci z Brzegu zatrzymali 2 mężczyzn, którzy ukrywali się od kilku miesięcy przed wymiarem sprawiedliwości. Starszy z nich wpadł chwilę przed godziną 9:00. Wówczas funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zapukali do mieszkania, w którym według ich ustaleń miał przebywać. Tam potwierdzili swoje przypuszczenia i zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

Tego samego dnia, jeszcze przed południem zatrzymali drugiego poszukiwanego. Ten z kolei ukrywał się w lokalu na jednym z brzeskich osiedli.

Obaj byli poszukiwani przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. 37-latek trafił do więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu. Natomiast starszy za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i nie stosowanie się do sądowego zakazu. Teraz najbliższe kilka miesięcy spędzą w więzieniu.

  • policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
  • policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
  • policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
Powrót na górę strony