Aktualności

Promowali służbę w Policji

Data publikacji 31.03.2017

Policjanci promowali swój zawód na targach pracy i edukacji w kluczborskim ratuszu. Stoisko informacyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób. Funkcjonariusze opowiadali jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji.

Sież. szt. Krystyna Alaszewicz oraz asp. szt. Dawid Gierczyk na spotkaniu zorganizowanym przez Opolską Wojewódzką Komendę OHP w Opolu, Starostwo Powiatowe i  Urząd Pracy w Kluczborku informowali jak wygląda rekrutacja do służby w Policji.

Policyjne stoisko informacyjne  cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób odwiedzających targi. Mundurowi odpowiadali na szereg różnego rodzaju pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając m. in. strony internetowe miejscowych komend Policji.

 

 

  • Policjanci na Targach Pracy
  • Policjanci na Targach Pracy
  • Policjanci na Targach Pracy
Powrót na górę strony