Aktualności

Realizacje głubczyckich policjantów pod Warszawą

Data publikacji 21.04.2022

Policyjni poszukiwacze z głubczyckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden to 33-latek skazany za pobicie. On najbliższe 3 lata spędzi w więzieniu. Drugi to ukrywający się w lesie 50-latek, który uciekał przed obowiązkiem alimentacyjnym. Obaj mężczyźni zatrzymani zostali na terenie województwa mazowieckiego.

Policjanci z Głubczyc od ponad roku poszukiwali 33-letniego mężczyznę, który ukrywał się poza terenem naszego kraju. Za poszukiwanym wydany został list gończy. Z zebranych przez policjantów informacji wynikało, że miał on właśnie wrócić do Polski. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że mężczyzna ukrywa się w miejscowości pod Warszawą. Kiedy kryminalni pojechali pod wytypowany adres ich przypuszczenia się potwierdziły. Mężczyzna spędzi teraz w więzieniu zasądzone 3 lata pozbawienia wolności za pobicie.

Drugi zatrzymany mężczyzna to 50-latek, który przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się w lesie. Tam przygotował sobie miejsce noclegowe. Musi jednak odpowiedzieć za przestępstwo alimentacyjne. Został skazany na blisko rok pozbawienia wolności.

Obaj mężczyźni zatrzymani zostali na terenie województwa mazowieckiego. Następnie przewiezieni do zakładu karnego, gdzie odbywają zasądzoną karę.

Powrót na górę strony