Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Umorzone - nie znaczy zakończone

Data publikacji 27.03.2017

Policjanci z Zawadzkiego ustalili 26-latka podejrzanego o kradzież papierosów w jednym z lokali. Zdarzenie miało miejsce kilka lat temu. Policjanci nie dawali za wygraną i jak tylko pojawiały się nowe informacje natychmiast je weryfikowali. Szybko też okazało się, że podejrzany mężczyzna od 2 lat przebywa w zakładzie karnym. Teraz do jego listy dojdzie kolejny zarzut.

Policjanci umarzając sprawę wcale o niej nie zapominają. Przy nowych pojawiających się informacjach i dowodach natychmiast do niej wracają weryfikując treści. Tak też było w przypadku kradzieży papierosów w 2012 roku. To wtedy policjanci z Komisariatu Policji w Zawadzkiem otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym z miejscowych lokali. Będący na miejscu technik zabezpieczył ślady. Natomiast kryminalni ustalili, że sprawca wszedł przez okno skąd skradł papierosy.

Na podstawie nowych informacji kryminalni wytypowali podejrzanego o to przestępstwo 26-letniego mieszkańca powiatu strzeleckiego. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Usłyszał go zza krat, gdzie od 2 lat odbywa karę za podobne przestępstwa.

Powrót na górę strony