Aktualności

65-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała

Data publikacji 14.03.2017

Po kłótni ze swoim znajomym kilka razy uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała, mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez policjantów zatrzymany. 65-letni mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

28 lutego, krapkowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie od 65-letniego mieszkańca miasta. Dyżurnego poinformował o tym, że w jego mieszkaniu jest mężczyzna, którego kilka razy uderzył w głowę obuchem siekiery.

Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, przed posesją stał zgłaszający, który w rękach trzymał siekierę. W jego mieszkaniu policjanci zauważyli 42-latka z raną głowy. Wezwane  pogotowie przewiozło poszkodowanego do szpitala w Opolu. Policjanci ustalili przebieg zdarzenia. Wynikał z niego, że pomiędzy nietrzeźwymi mężczyznami doszło do kłótni i awantury. To podczas niej 65-latek uderzył swojego znajomego siekierą w głowę.

Podejrzany o ten czyn mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Prokurator objął go dozorem policji i zakazał zbliżać się do pokrzywdzonego na odległość mniejszą niż 100 m.

Powrót na górę strony