Aktualności

Policjantka z pomocą dla uchodźczyni

Data publikacji 08.03.2022

Daria jest policjantką i mamą dwójki małych dzieci. W obliczu tragedii na Ukrainie postanowiła pomóc innej mamie. Dla ukraińskiej koleżanki, która z siedmiomiesięcznymi bliźniętami znalazła schronienie w powiecie namysłowskim, przekazała artykuły do pielęgnacji niemowląt.

Od kilkunastu dni, każdy na miarę swoich możliwości, próbuje pomóc i zapewnić bezpieczeństwo ukraińskim uchodźcom. Wśród rzeszy ludzi, którzy okazali swoje serce i pomoc znalazła się także namysłowska policjantka.

Daria jest mamą dwójki małych dzieci i wie, jak bardzo młode mamy z Ukrainy, potrzebują pomocy i wsparcia w codziennej opiece przy dzieciach. Dlatego odpowiedziała na apel Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pokoju. Razem wsparli mamę siedmiomiesięcznych bliźniaków, którzy po przyjeździe z Ukrainy, znaleźli schronienie na terenie namysłowskiego powiatu.

W paczce przekazanej przez policjantkę dla ukraińskiej mamy, znalazły się najpotrzebniejsze rzeczy do pielęgnacji maluszków. Są to kosmetyki, pampersy i mleko przeznaczone dla niemowląt. Jak mówi policjantka, nikt lepiej nie rozumie zatrwożonego serca matki, niż druga matka.

 

   

Powrót na górę strony