Aktualności

Podróżujący busem mężczyzna w plecaku miał amfetaminę

Data publikacji 02.03.2017

Policjanci z Olesna zatrzymali 34-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna woreczek z amfetaminą próbował ukryć w plecaku. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 19 gramów nielegalnej substancji. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Olescy policjanci patrolując drogi powiatu zatrzymali do kontroli drogowej jadącego busa. Samochodem podróżowało 5 mężczyzn. Według ustaleń kryminalnych w pojeździe  mogły być  przewożone  narkotyki. Podejrzenia funkcjonariuszy szybko okazały się słuszne. Podczas przeprowadzonej kontroli okazało się, że 34-letni  pasażer miał przy sobie woreczek foliowy z białym proszkiem, który próbował ukryć  jeszcze w plecaku.

Mundurowi znaleźli prawie 19 gramów tej substancji, a wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli również pieniądze, które mogą pochodzić z przestępstwa.

34-latek został zatrzymany i doprowadzony do oleskiej komendy. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Teraz za takie przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  • zabezpieczone narkotyki
  • policjant prowadzi zatrzymanego
  • policjant prowadzi zatrzymanego
Powrót na górę strony