Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej piłki halowej o puchar Komendanta Komisariatu w Otmuchowie

Data publikacji 15.02.2017

Dobra zabawa i rywalizacja towarzyszyły drużynom biorącym udział w Turnieju o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Otmuchowie w halowej piłce nożnej. Jego celem było promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci. W rozgrywkach uczestniczył „Policuś”, który przypominał o bezpieczeństwie podczas ferii.

W Zespole Szkół w Otmuchowie zorganizowano „Turniej piłki halowej o puchar Komendanta Komisariatu Policji w Otmuchowie”. Na początku uczestników zmagań powitał przedstawiciel burmistrza – sekretarz Artur Banasiak oraz komendant KP Otmuchów - kom. Krzysztof Włoch. W rozgrywkach uczestniczyło 7 drużyn ze szkół podstawowych z terenu gminy.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęli uczniowie szkoły gospodarzy: SP Otmuchów 5. Drugie piłkarze z ZSP Meszna 1. Na trzecim natomiast uplasowali się  uczniowie ze szkoły podstawowej w Kałkowie. Królem strzelców ogłoszono Jakuba Prochota, a najlepszym bramkarzem uznano  Dawida Sołtysa.

Rozgrywki zakończyły się podziękowaniami dla nauczycieli, uczniów i zaproszonych gości oraz wspólnymi zdjęciami z „Policusiem”. Oprócz pucharów wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Celem imprezy było promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież - czasu wolnego od przemocy i używek.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!

  • zdjęcie z zawodów
  • zdjęcie z zawodów
  • zdjęcie z zawodów
  • zdjęcie z zawodów
  • zdjęcie z zawodów
Powrót na górę strony