Aktualności

Wyrwał kobiecie torebkę – został zatrzymany

Data publikacji 28.01.2017

Kryminalni z Ozimka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież torebki. 18-latek podjechał na rowerze do idącej chodnikiem kobiety, wyrywał torebkę i uciekł. Policjanci ustalili, że nastolatek odpowiada również za pobicie, do którego doszło w jednym z barów. Młodemu mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

21 stycznia tuż po godzinie 19:00,  policjanci z Ozimka otrzymali informację o kradzieży torebki. Funkcjonariusze  ustalili, że do pokrzywdzonej, która  wracała z pracy podjechał na rowerze młody mężczyzna. Wyrwał jej z ręki torebkę i uciekł.

Kryminalni ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania. Już następnego dnia 18-letni mieszkaniec Ozimka został przez policjantów zatrzymany. Funkcjonariusze odzyskali również torebkę oraz pieniądze, dokumenty oraz telefonem komórkowym. Wszystko o wartości blisko 1 300zł. Mężczyzna ukrył torebkę pod mostem i przykrył ją gałęziami.

Śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że nastolatek może mieć również związek z pobiciem, do którego doszło dzień wcześniej w jednym z klubów. Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie 18-latkowi zarzutów kradzieży oraz pobicia, do których się przyznał.

Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Powrót na górę strony