Aktualności

Zgłosił włamanie - w jego domu policjanci znaleźli narkotyki

Data publikacji 04.11.2016

Funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego mieszkańca Leśnicy. Mężczyzna zgłosił włamanie do swojego domu. Policjanci w trakcie oględzin zauważyli na parapecie krzak konopi indyjskiej. W domu mundurowi znaleźli także marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających oraz ich uprawy, do których się przyznał. Teraz grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

Informację o włamaniu do jednego z mieszkań w Leśnicy dyżurny otrzymał pod koniec października. Pokrzywdzony zgłosił, że ktoś włamał się do jego mieszkania, skąd ukradł głośniki.

Policjanci pojechali pod adres zgłoszonego przestępstwa. Kiedy wykonywali oględziny poszczególnych pomieszczeń, na parapecie zauważyli doniczkę z krzakiem konopi indyjskiej. Na miejsce został wezwany przewodnik wraz z psem do wykrywania narkotyków. W drugim pokoju policyjny pies odnalazł, ukrytą w pudełku po papierosach, marihuanę.  

Policjanci zabezpieczyli ujawnione narkotyki. 35-latek został zatrzymany. Badanie wykazało, że w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających oraz uprawy konopi indyjskich, do których się przyznał. Teraz musi liczyć się z karą nawet do 3 lat więzienia.

  • zdjęcie 2
  • zdjęcie 3
Powrót na górę strony