Aktualności

Opolscy kontrterroryści w służbie Świętego Mikołaja

Data publikacji 06.12.2021

Ich codzienna służba to zwalczanie najniebezpieczniejszych przestępców. Ale znani są też ze swojej drugiej strony – dobrego serca. Jak co roku na Mikołaja, opolscy kontrterroryści odwiedzili wychowanków jednego z Domów Dziecka w Opolu. I jak zawsze mieli dla nich dużo prezentów, w tym sprzęt gospodarstwa domowego.

Jest jeden dzień w roku, kiedy policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Opolu, pomagają Mikołajowi w rozniesieniu prezentów. To chyba jedyna taka realizacja, na którą czekają z utęsknieniem cały rok.

Tak było i tym razem, kiedy kontrterroryści odwiedzili wychowanków jednego z opolskich Domów Dziecka. Dla nich to już tradycja i okazja, aby choć przez chwilę spędzić czas w świątecznej i radosnej atmosferze. Tym razem dla wychowanków, nasi policjanci mieli odtwarzacz DVD oraz sprzęt gospodarstwa domowego.

O potrzebach najmłodszych policjanci dowiedzieli się od jednego ze swoich znajomych. Teraz pomagają każdego roku. Ich odwiedziny zawsze wywołują na twarzach dzieci ogromną radość. Wielkie emocje towarzyszą zresztą obu stronom. I tak trzymać!

  • opolscy kontrterroryści przekazują paczki dla dzieci
  • opolscy kontrterroryści przekazują paczki dla dzieci
  • opolscy kontrterroryści przekazują paczki dla dzieci
Powrót na górę strony