Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzewany o zgwałcenie w rękach policji

Data publikacji 01.10.2016

Kryminalni z Namysłowa zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o naruszenie nietykalności cielesnej i zgwałcenie młodej mieszkanki Opolszczyzny. Materiał zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie zarzutów 37-letniemu mieszkańcowi powiatu brzeskiego. Musi się on teraz liczyć z karą nawet 12 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego namysłowskiej Policji, w wyniku prowadzonego śledztwa, zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna podejrzewany jest o naruszenie nietykalności cielesnej oraz o zgwałcenie 22-letniej mieszkanki Opolszczyzny.

Zdarzenia miało miejsce końcem września tego roku. To wtedy mężczyzna miał  napaść na kobietę wracającą z pracy. Policjanci po przyjęciu zawiadomienia natychmiast przystąpili do ustalenia okoliczności zdarzenia i zatrzymania sprawcy. Przy realizacji tego śledztwa, kryminalni współpracowali z ościennymi jednostkami na terenie Opolszczyzny. Analizowali wszelkie napływające informacje typując osoby, które mogłyby się dopuścić takiego czynu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie podejrzewanego w tej sprawie 37-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 12 lat więzienia.

 

  • naruszenie nietykalnosci
Powrót na górę strony