Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

II miejsce w piłkarskim turnieju dla reprezentacji Komendy Miejskiej Policji w Opolu

Data publikacji 05.09.2016

Policjanci z Opola zajęli II miejsce w turnieju piłkarskim z okazji 20-lecia Zakładu Komunalnego w Opolu. Nasza drużyna przegrała jedynie z gospodarzem zawodów. Najlepszym zawodnikiem okazał się sierż. Daniel Suchocki. W czasie imprezy nie brakowało piłkarskich emocji, zaciętej rywalizacji oraz dopingu publiczności.

3 września, na boisku przy ul. Bielskiej w Opolu drużyna piłkarska Komendy Miejskiej Policji w Opolu wraz z drużynami Zakładu Komunalnego w Opolu, Urzędu Miasta Opola, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Wodociągów i Kanalizacji w Opolu, MOSiR-u Opole, dzielnicy Groszowice oraz opolskich mediów, rywalizowała w turnieju o Puchar Prezesa Zakładu Komunalnego w Opolu. Turniej ten zorganizowany został z okazji 20-lecia działalności firmy.

W zawodach nie zabrakło rywalizacji oraz sportowego ducha walki. W przerwie między rozgrywkami dla uczestników turnieju i kibiców zorganizowany został pokaz sztuk walki capoeiry. W finale spotkała się drużyna KMP w Opolu, która przegrała z gospodarzem turnieju - Zakładem Komunalnym w Opolu. Na trzeciej pozycji uplasowała się ekipa opolskich mediów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik KMP w Opolu – sierż. Daniel Suchocki.

 

 

 

  • zdjęcia z turnieju
  • zdjęcia z turnieju
  • zdjęcia z turnieju
Powrót na górę strony