Aktualności

Zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem

Data publikacji 18.11.2021

Krapkowiccy policjanci zatrzymali 37-latka podejrzewanego o włamanie do domu jednorodzinnego. Funkcjonariusze zatrzymali go wewnątrz budynku, kiedy miał okradać mieszkanie. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności. Teraz sprawą zatrzymanego zajmie się sąd.

We wtorek, 16 listopada, późnym wieczorem, dyżurny krapkowickiej komendy został powiadomiony telefonicznie o włamaniu do domu jednorodzinnego. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres i wchodząc do budynku przez wybite okno zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać.

37-latek nie zdążył opuścić budynku i został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Część łupu została już przez niego spakowana do plecaka.

Dodatkowo, po sprawdzeniu w systemach informatycznych policji okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary więzienia za inne przestępstwa. Mieszkaniec powiatu trafił już do zakładu karnego, gdzie w oczekiwaniu na kolejną rozprawę, będzie odbywał dotychczas zasądzoną karę 7 miesięcy więzienia.

Powrót na górę strony