Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

47-latek za rozboje i włamania trafił do aresztu

Data publikacji 10.08.2016

Nawet do 12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który został zatrzymany przez krapkowickich policjantów. 47-latek podejrzany jest o rozbój, kradzież rozbójniczą, pobicia i inne przestępstwa. Mieszkaniec Krapkowic łącznie usłyszał 8 zarzutów. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z Krapkowic w ciągu kilku ostatnich dni otrzymywali liczne zgłoszenia rozboju, kradzieży rozbójniczej, włamań i kradzieży. Śledczy zajmujący się wyjaśnieniem tych spraw, zabezpieczyli dowody oraz przesłuchali świadków. Ustalili również rysopis sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwania.

Mundurowi z przestępstwami powiązali 47-letniego mieszkańca Krapkowic. Został on zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie miasta. W chwili zatrzymania był pod pływem alkoholu. Śledczy ustalili, że z działalności przestępczej zrobił sobie stałe źródło utrzymania.

Zebrane w tych sprawach materiały pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie 8 zarzutów. Na wniosek prokuratora, sąd aresztował tymczasowo 47-latka na 3 miesiące. Za zarzucane czyny grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony