Aktualności

W mieszkaniu uprawiał konopie

Data publikacji 30.07.2016

Kluczborscy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o uprawę nielegalnych roślin. Mężczyzna wpadł w ręce policji, kiedy wszczął awanturę domową. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli rośliny konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Mieszkaniec Kluczborka, musi się teraz liczyć z karą nawet 3 lat więzienia.

26 lipca, dyżurny z Kluczborka otrzymał telefon z prośbą o interwencję domową. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, wyczuli w mieszkaniu charakterystyczną woń marihuany.

Uwagę funkcjonariuszy zwróciło też nerwowe zachowanie jednego z domowników.  38-latek usiłował zasłonić wejście do swojego pokoju. Mundurowi sprawdzili, co znajduje się w pomieszczeniu. Szybko okazało się, że powodem zdenerwowania mężczyzny była uprawa konopi indyjskich, które hodował w doniczkach.  

Policjanci zabezpieczyli 4 rośliny w różnych fazach wzrostu, a 38-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mu zarzut nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Mężczyźnie grozi teraz do 3 lat więzienia.

  • zdjęcie 2
  • zdjęcie 3
  • zdjęcie 1
Powrót na górę strony