Aktualności

Policjanci zabezpieczyli marihuanę i mefedron

Data publikacji 26.07.2016

W mieszkaniach mieli marihuanę i mefedron. Policjanci z Nysy zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu, których podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty, jednemu z nich może grozić nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Nysy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali dwóch mieszkańców powiatu o handel i posiadanie narkotyków. Policjanci przeszukali zajmowane przez nich mieszkania.

Pierwszego z podejrzanych, 25-letniego mieszkańca powiatu nyskiego, funkcjonariusze zatrzymali przed domem. Jak się okazało miał przy sobie marihuanę. Kolejne porcje narkotyków policjanci znaleźli podczas przeszukania. Badanie narkotesterem pokazało, że mężczyzna w mieszkaniu miał mefedron.

Następnego dnia w ręce funkcjonariuszy wpadł drugi z podejrzewanych mężczyzn, został on zatrzymany w swoim mieszkaniu. Przy 28-latku kryminalni znaleźli marihuanę. Łącznie w mieszkaniu mężczyzny zabezpieczono 80 gramów tego narkotyku. 

Obaj zatrzymani to mieszkańcy powiatu nyskiego. 25-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat więzienia.  Starszemu z zatrzymanych policjanci przedstawili zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a także ich udzielania. Za takie przestępstwo może grozić mu nawet 10 lat więzienia.

  • zdjęcie 1
  • zdjęcie 2
Powrót na górę strony