Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy zaginionego Sebastiana Taraminy

Data publikacji 04.07.2016

Policjanci poszukują zaginionego 12 lat temu Sebastiana Taraminy. Brzescy kryminalni dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach uzyskali zdjęcie jego przypuszczalnego wyglądu. W przypadku informacji na temat zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Brzegu tel. 77 42 40 003 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

Sebastian Taramina
s. Mariana i Wandy
ur. 13.02.1977 r. Brzeg
zam. Brzeg ul. Włościańska 14/2
Mężczyzna wyszedł 19 marca 2004 roku i do chwili obecnej nie powrócił do domu jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia Sebastian Taramina miał 27 lat.
Rysopis zaginionego na dzień zaginięcia: wzrost około176 cm, szczupłej budowy ciała, szatyn, włosy krótkie, proste, twarz owalna, nos prosty, uzębienie pełne, oczy niebieskie, blizny na lewej ręce, blizna po operacji wyrostka.
W dniu zaginięcia ubrany był w ciemnozieloną kurtkę z kapturem, granatowy polar, brązowe spodnie sztruksowe i brązowe zamszowe półbuty.

Powrót na górę strony