Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za włamania

Data publikacji 16.06.2016

Podejrzany o dokonanie szeregu włamań i kradzieży zatrzymany. Policjanci przedstawili 28-letniemu mieszkańcowi Krapkowic 7 zarzutów. Zatrzymany mężczyzna już trafił do więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Krapkowic aktem oskarżenia zakończyli czynności związane z rozwiązaniem spraw dotyczących szeregu kradzieży z włamaniami oraz kradzieży mienia. Do zdarzeń dochodziło na terenie miasta w okresie od lutego do końca kwietnia br.

W trakcie realizacji, policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Krapkowic. Mężczyzna podejrzany jest o włamania do sklepów oraz miejscowych marketów ze sprzętem multimedialnym. W trakcie jednego z włamań, sprawca oprócz papierosów skradł również skarbonkę z pieniędzmi fundacji zajmującej się pomocą chorym dzieciom.

Kryminalni mężczyźnie postawili w sumie 7 zarzutów, do których się przyznał. Śledczy nie wykluczają dalszego rozwoju sprawy.

Zatrzymany 28-latek już trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa wyrok za wcześniej popełnione przestępstwa. Za kradzieże z włamaniem, mężczyźnie grozi kolejne 10 lat więzienia.

Powrót na górę strony