Aktualności

Zapraszamy na charytatywny piknik dla 7-letniego Oliwiera, synka naszej policjantki

Data publikacji 08.10.2021

Mł. asp. Kamila Starzecka służy w Policji od 2008 roku. Przez te wszystkie lata wielokrotnie z oddaniem i poświęceniem pomagała różnym osobom w potrzebie. Życie jednak pisze różne scenariusze i to teraz Kamila potrzebuje naszej pomocy. U jej 7-letniego synka zdiagnozowano guza mózgu. Aby wesprzeć walkę Oliwiera ruszyła już zbiórka na portalu siepomaga.pl Tutaj każda pomoc się przyda. Dodatkowo, 9 października na boisku LZS Swornica Czarnowąsy przy ulicy Jagiełły 2a odbędzie się charytatywny piknik.

Policjanci z Opola postanowili jednak dodatkowo wesprzeć swoją koleżankę. Dlatego wspólnie z jej przyjaciółmi zorganizowali piknik, którego głównym punktem programu będzie Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu. Swój udział w tym turnieju potwierdziło 12 drużyn, m.in. medycy, wojskowi, samorządowcy.

Równolegle, od godziny 10:00 przez cały dzień, odbywać się będą, zabawy prowadzone przez animatorów, malowanie twarzy, najrozmaitsze gry i zabawy na świeżym powietrzu, pokazy: straży pożarnej oraz wyszkolenia policyjnych psów służbowych, dla odważnych dostępna będzie strzelnica paintballowa i uwielbiane przez dzieci, ogromne dmuchańce.

Z myślą o tych nieco starszych uczestnikach przeprowadzona zostanie licytacja z ciekawymi fantami - wśród nich m.in. kurs prawa jazdy kategorii "B", lot paralotnią, pomoc profesjonalnej firmy w organizacji ceremonii ślubnej, voucher na naukę wyszkolenia strzeleckiego, karnet na zajęcia crossfit, pamiątki i gadżety sportowe wraz z autografami, vouchery na zabiegi kosmetyczne i wiele, wiele innych.

Wszystko po to, aby każda pozostawiona złotówka trafiła na konto Oliwiera Oskierki.

Wydarzenie odbędzie się na boisku LZS Swornica Czarnowąsy przy ulicy Jagiełły 2a.

Harmonogram wydarzenia:

8:00 oficjalne rozpoczęcie turnieju
9:00 pierwsze gry eliminacyjne
10:00 przyjazd Straży Pożarnej - pokazy sprzętu gaśniczego oraz pierwszej pomocy
12:00 pokaz wykorzystania policyjnych psów służbowych
14:00 zakończenie gier eliminacjach - przerwa w turnieju - prowadzone licytacje
15:00 mecze półfinałowe
15:30 mecz o 3 miejsce oraz wielki finał
16:00 zakończenie turnieju

  • plakat z opisem atrakcji i harmonogramem
Powrót na górę strony