Aktualności

XI edycja konkursu literackiego zakończona

Data publikacji 02.05.2016

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu w ramach programu „NARKOTYKI - TERAŹNIEJSZOŚĆ BEZ PRZYSZŁOŚCI” już po raz kolejny uczestniczył w organizowaniu konkursu literackiego. Uczniowie złożyli prace w trzech tematach: „Przyjaźń we współczesnym świecie”, „Blaski i cienie internetu w moim życiu” oraz „Dlaczego dopalacze?”.

Konkurs literacki w ramach programu prewencyjnego „NARKOTYKI – TERAŹNIEJSZOŚĆ BEZ PRZYSZŁOŚCI” realizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zorganizowany został przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego oraz Kuratorium Oświaty     w Opolu. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego.

Na tegoroczną edycję wpłynęło 58 prac z całego województwa. Komisja konkursowaw składzie: Mirosława Olszewska – Pełnomocnik Zarządu Województwa Opolskiego ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Teodozja Świderska z Kuratorium Oświaty w Opolu, sierż. sztab. Anna Kulas z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, Marcin Kosmala z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, zdecydowała o wyróżnieniu 6 uczestników:

1. Marek Kolender – Zespół Szkół  Ekonomicznych  w Opolu
2. Damian Pielorz– Liceum Ogólnokształcące nr 5 w Opolu
3. Marta Eliasz –– I Liceum Ogólnokształcące  w Oleśnie
4. Alicja Świerszcz– Zespół Szkół  Ogólnokształcących w Głubczycach 
5. Anna Ralko– Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Opolu
6. Anna Chrobak – Zespól Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie

Nagrody wręczyli: Artur Zapała Opolski Wicekurator Oświaty, Mirosława Olszewska – Pełnomocnik Zarządu Województwa Opolskiego ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Teodozja Świderska z Kuratorium Oświaty oraz nadkom. Iwona Żurawska p.o Naczelnika  Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy !

  • konkurs literacki 1
  • konkurs literacki 2
  • konkurs literacki 3
Powrót na górę strony