Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zawody Strzeleckie dla Honorowych Dawców Krwi

Data publikacji 17.04.2016

Jak można ciekawie spędzić czas…? Na przykład uczestnicząc w Powiatowych Zawodach Strzeleckich dla Honorowych Dawców Krwi. W turnieju tym rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i policealnych. Tam młodzi ludzie mogli sprawdzić swoje umiejętności strzelając z karabinka pneumatycznego. Na zakończenie najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

W Zespole Szkół Rolniczych w Prudniku odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie dla Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. W turnieju udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i policealnych z terenu powiatu prudnickiego. Uczestnicy turnieju rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo w konkurencji strzelania z karabinka pneumatycznego.

Celem zawodów było propagowanie wśród młodzieży czynnego wypoczynku poprzez uprawianie strzelectwa sportowego, kształtowanie umiejętności współdziałania w zespole oraz wskazania alternatywnego sposobu spędzania wolego czasu, czasu bez uzależnień i używek. Uczestnikom turnieju przez cały czas trwania zawodów towarzyszyła przyjazna atmosfera oraz sportowa rywalizacja. Nie zabrakło na niej oczywiście prudnickich policjantów.

Na zakończenie najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

  • uczestnicy zawodów
  • uczestnicy zawodów 1
  • Przed wręczeniem pucharów
  • wręczanie nagród
Powrót na górę strony