Aktualności

Wpadł z narkotykami podczas interwencji domowej

Data publikacji 30.03.2021

Policjanci z Kietrza zatrzymali 37-latka powiązanego z przestępczością narkotykową. Mężczyzna w swoim mieszkaniu ukrył ponad 100 gramów marihuany. Mieszkaniec powiatu usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Kietrza podejrzewali, że 37-letni mieszkaniec gminy może mieć związek z przestępczością narkotykową. Pracując nad tą sprawą ustalili, że narkotyki ukrywa w swoim mieszkaniu. Gdy dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu spoczynku nocnego okazało się, że interwencja ma być przeprowadzona w mieszkaniu 37-latka.

Policjanci wysłani na miejsce przez dyżurnego już po chwili znaleźli ukryte w jednym z pomieszczeń narkotyki. Było to susz roślinny. Badanie narkotestem potwierdziło, że to ponad 100 gramów marihuany.

Podejrzany mężczyzna został zatrzymany oraz przewieziony do jednostki policji, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwo mężczyźnie grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony