Aktualności

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 09.11.2020

Policjanci strzeleckiej komendy ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z 6 na 7 listopada w miejscowości Zawadzkie. Tam, kilka minut po północy nieustalony sprawca potrącił pieszego, a następnie zbiegł z miejsca wypadku. Osoby posiadające informacje o zdarzeniu lub będące w posiadania nagrań z wideorejestratorów w swoich samochodach proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich lub kontakt telefoniczny pod numer 47 863 22 03.

7 listopada, kilka minut po północy strzeleccy policjanci zostali skierowani na ul. Opolską w Zawadzkiem do rannego, nieprzytomnego mężczyzny. Służby ratunkowe wezwała osoba przejeżdżająca tą drogą, która zauważyła pokrzywdzonego leżącego na jezdni.

27–letni mieszkaniec powiatu strzeleckiego z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jak ustalili policjanci, mężczyzna został potrącony przez kierującego pojazdem nieznanej marki, który zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają teraz szczegółowo przyczyny tego wypadku.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie wypadku, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 863 22 03. Pomocne mogą być także nagrania z kamerek samochodowych pojazdów znajdujących się w tym czasie w rejonie miejsca zdarzenia, które mogły zarejestrować samochód sprawcy.

Powrót na górę strony