Aktualności

Laureatka konkursu „Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie” nagrodzona

Data publikacji 14.09.2020

Wyłoniliśmy już laureatów XVII edycji konkursu plastycznego „Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie.” Najlepsze prace znalazły się w książeczce pt. "Pierwszaki", która właśnie trafia do rąk pierwszoklasistów na Opolszczyźnie. Jedną z laureatek konkursu jest Aurelia Wójcik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach. Teraz uczennica otrzymała nagrodę ufundowaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu oraz Opolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pn. "Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie" ma już swoją tradycję. Uczniowie klas I-II szkół podstawowych województwa opolskiego nadsyłali swoje prace do komisji konkursowej, a ta wyłoniła dziesięciu laureatów. Wśród nich była praca mieszkanki naszego powiatu Aurelii Wójcik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach.

11 września, w szkole w Krapkowicach, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla laureatki konkursu. Policyjny profilaktyk, asp. Łukasz Borończyk, młodej artystce przekazał nagrody ufundowane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu oraz Opolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Dodatkowo na ręce Zastępcy Dyrektora, pani Sylwii Janocha przekazany został list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinsp. Jarosława Kaletę.

Aurelii gratulujemy dotychczasowych osiągnięć, jednocześnie życzymy dalszych sukcesów plastycznych.