Aktualności

Odpowie za włamanie do domku letniskowego

Data publikacji 09.09.2020

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o włamanie do domku letniskowego w gminie Krapkowice. Łupem 32-latka padł sprzęt wędkarski i wyposażenie domku. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

6 września, tuż po godzinie 15:00, dyżurny krapkowickiej komendy został poinformowany o włamaniu do domku letniskowego na terenie gminy Krapkowice. Poszkodowani zgłosili kradzież sprzętu wędkarskiego i wyposażenia domku. Straty wycenili na blisko 3,5 tysiąca złotych.

Kryminalni zajęli się tą sprawą i zebrali szereg dowodów. Zgromadzone materiały pozwoliły na wytypowanie podejrzewanego o to przestępstwo. Operacyjni już kolejnego dnia zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec powiatu krapkowickiego.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Powrót na górę strony